▲ بالا

تاریخچه شرکت

InBodyیکی از آنالایزرهای پیشرو ترکیبات بدن است که به دقت و تکرارپذیری چشمگیر خود شناخته شده است. اتکا بر آن همچنان در بیمارستان­های مطرح، دانشگاه­ها و موسسات سلامتی حرفه­ای ادامه دارد.

سوابق شرکت

دکتر کیچول چا در اوایل سال­های 1990 و در طول سِمت پس از دکترای خود در دانشکدۀ پزشکی هاروارد کشف کرد که نتایج تحلیل مقاومت بیوالکتریک (BIA) شناخته شده تا آن زمان اساسا غیردقیق هستند. او نشان داد که چگونه بخش­های مختلف بدن سطوح مقاومت متفاوتی دارند؛ برای بررسی دقیق ترکیب بدن، باید به جای کل بدن، بخش­های آن را بررسی کرد. دکتر چا روش­هایی را به وجود آورد که بر محدودیت­های BIA فایق آمدند و چگونگی اندازه­گیری BIA را تغییر دادند. به این ترتیب، او InBody را خلق کرد. در سال 1996، دکتر چا شرکت با مسئولیت محدود InBody را در سئول کره جنوبی تاسیس کرد، تا InBody را تولید کند، و روش­های انقلابی آن را ارتقا دهد. InBody تحلیل مقاومت بیوالکتریکی چندفرکانسی قطعه­ای را به صورت مستقیم نشان می­دهد و از روش الکترود لمسی هشت نقطه­ای استفاده می­کند، که می­تواند ترکیبات بدن را به صورت جداگانه و دقیق اندازه­گیری کند.
در سال 2000، شرکت InBody اولین شرکت وابسته را در ایالات متحده تاسیس کرد. InBody و تکنولوژی آن توسط FDA تایید شده است و نتایج آن در تحقیقات معتبر شناخته شده­اند. همچنین InBody شرکت­های وابسته­ای را در ژاپن و چین دایر کرده است.
 InBody شبکه­ای جهانی از شرکا در بیش از 60 کشور در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، خاورمیانه و آفریقا دارد. در حال حاضر، InBody به ترویج اهمیت دانستن ترکیبات بدن (به جای فقط اندازه­گیری وزن)، ادامه می­دهد. اطلاعات حاصل از آزمایش InBody به برنامه­های ورزشی و رژیمی شخصی امکان می­دهد که سبک زندگی سالم را حفظ کنند. InBody به گستردگی در تحقیقات مختلف و زمینه­های حرفه­ای به کار می­رود. InBody قدرت و ثباتی را که در بازار بررسی ترکیب بدن در جهان به دست آورده است ادامه می­دهد. InBody تغییری اساسی در آنالایزرهای ترکیب بدن به وجود آورده است و همچنان به مردم سرتاسر جهان کمک می­کند تا بفهمند از چه چیزی ساخته شده ­اند.